Ünlü Komedyen Atilla Arcan Vefat Etti70 yaşındaki ünlü komedyen Atilla Arcan, kalp krizi sonucu ameliyata alındığı Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'de saat 22.00 sıralarından hayata gözlerini yumdu. Arcan'ın cenazesi hastane morguna kaldırılırken ölümüyle ilgili bir açıklama yapılmadı. Kalp krizi sonrası vefat eden Arcan'ın 2013 yılında By Pass operasyonu geçirdiği öğrenildi. Atilla Arcan'ın cenazesi 18.11.2015 tarihinde ikindi vakti Erenköy'deki Balaban Camisi'nde kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir.
 

Atilla Arcan Kimdir ?

Gerçek adı Atilla Gürses olan Atilla Arcan, 1945 yılında İstanbul'da doğmuştur. Tiyatro ve Sinema oyuncusu, yönetmen ve senarist Muharrem Gürses'in oğludur. Kardeşinin adı Kemal Gökhan Gürses'dir. Atilla Arcan tiyatro eğitiminin bir kısmını İngiltere'de görmüştür. ''Binbir surat Atilla Arcan'' isimde ünlüleri taklit ettiği gösterileri ile tanınan Atilla Arcan bir çok sinema filmlerinde, tiyatrolarda ve televizyon dizilerinde de rol almıştır. ''1001 Surat'' olarak tanınan Atilla Arcan 1991 yılında siyasileri ve siyasi olayları mizahi bir şekilde ekranlara taşımıştır. Başta Turgut Özal ve Süleyman Demirel olmak üzere birçok ismi canlandırmmıştır. Atilla Arcan, 1984 yılında Gül Arcan ile evlenmiştir ve Şebnem Sevgi Gürses adında bir kızı, Barış, Özgür, Çağrı adlarında 3 oğlu vardır.


vefat eden ünlüvefatvefat haberleriölümölüm haberlerihürriyet vefat ilanlarıünlü oyuncuhürriyet vefatkomedyen atilla arcanhürriyet vefat ilanıünlü komedyenvefat haberlerivefat eden ünlüatilla arcan