Oyuncu Ayla Arslancan Hayatını Kaybetti

Uzun bir zamandır akciğer kanser tedavisi gören ünlü oyuncu Ayla Arslancan vefat etti. Yeşilçam' ın emektar ve sevilen oyuncusu Ayla Arslancan, 75 yaşında hayata gözlerini yumdu. Kozyatağı' nda bir hastanede tedavisi görülen usta oyuncu, kısa bir süre önde bir dizide kanser tedavisi gören bir kadını oynuyordu.

Peki Ayla Arslancan kimdir ?

Yıllar boyu tiyatro sahnelerinde görev alan usta oyuncu Tuncay Özinel Tiyatrosu' nda bir çok oyuna imza attıktan sonra televizyon ve sinema sektörlerine yöneldi. Züğürt Ağa, Selamsız Bandosu ve Uçurtmayı Vurmasınlar gibi yapımlarda oyuncu olarak yer aldı. Son olarak Entelköy Efeköy' e Karşı' da koca ana rolünde, Sihirli Annem dizisinde peri nine rolünde ve Romantik Komedi 2 sinema filminde mürvet rolünde oynayarak bir çok film ve dizide rol aldı. 

Twitter' da Kendisini Tanımladığı Gibi Yaşadı !

Ünlü oyuncu Ayla Arslancan sosyal paylaşım ağı Twitter' da yaptığı açıklama; çalışmayı seviyorumdan başka ne diyebilirim bilemiyorum. Yetmişbeş yaşındayım, yirmi yaşımdan beri çalışıyorum. Ölünceye kadar da çalışmak istiyorum, şeklinde belirtmişti. Yazdığı gibi ölünceye kadar çalıştı. Arslancan' ın ölüm haberinden sonra sosyal medyadan çok sayıda taziye ve başsağlığı mesajları geldi.
 

vefatayla arslancanvefat eden ünlüvefat haberleri