Garanti ve İade Koşulları

Hurriyetvefatilani.net sitesi aracılığıyla üretilen hizmetler Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara tabidir.
 
Garanti koşulları; verdiğiniz ilan metnine sadık kalınarak hazırlanan vefat ilanınızın istediğiniz gün ve Hürriyet gazetesinde (ilan yayın saatini geçmemek kaydıyla) yayınlanması Ajans Yitik taahhütündedir.


İade koşulları; Hurriyetvefatilani.net, kullanıcının/müşterinin Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara uymadığı durumlarda, tek taraflı olarak sözleşmeyi feshedebilme hakkını saklı tutar. Fesih halinde, Hurriyetvefatilani.net tarafından alınmış ücretler iade edilmez.
Kullanıcı Gizlilik Prensipleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara uyduğu sürece ve vermiş olduğu vefat ilanının, Hürriyet Gazetesinin ilan baskı saatini (İstanbul ve Ankara için 18:30, Türkiye ve diğer bölgeler için 16:30) geçmediği takdirde hizmeti almaktan cayabilir. Bu isteğini info@hurriyetvefatilani.net e-posta adresi veya 0212 571 46 99 – 0536 422 71 58 nolu telefon numaralarına bildirmelidir. Baskıya girmiş veya yayınlanmış olan ilanın iadesi söz konusu değildir.

Hurriyetvefatilani.net
1977 yılından beri Hürriyet Gazetesi Yetkili İlan Ajansı olarak faaliyet gösteren Ajans Yitik bünyesinde yer almaktadır. İstasyon Caddesi Hallaç Hüseyin Sok No:1 Kat: 5
Bakırköy / İSTANBUL
Bizlere info@hurriyetvefatilani.net adresinden veya aşağıdaki numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.
Tel: 0212 571 46 99 (pbx)
Gsm :0536 422 71 58