Hürriyet Anma İlanı

Hürriyet Vefat İlanı Hürriyet'e anma ilanı vermek için tıklayınız.

Anma ilanı vefat ilanları gibi sosyal ilan statüsünde olup, yıl dönümlerinde vefat eden kişiyi anmak amacıyla verilen çerçeve (kutu) içerisinde Hürriyet gazetesinde yayınlanan gazete ilanlarıdır. Hürriyet Gazetesi; anma ilanlarına tarife üzerinden %15 indirim vermektedir. (Vefat ilanının gazetede yayınlanmış olması şartıyla) Hürriyet anma ilanı vermek istiyorsanız aşağıdaki anma ilanı formunu doldurarak hürriyet gazetesine hızlı ve kolay anma ilanı verebilirsiniz. Güncel fiyatlar ve indirimler için 0212 571 46 99’den bize hemen ulaşabilirsiniz.

Nasıl Anma İlanı Verebilirim ?

www.hurriyetvefatilani.net adresine girerek anma ilanınızı Türkiye’nin her bölgesi ve her şehirinden sitemizdeki online ilan formunu doldurarak ya da bizlere telefon ve e-posta ile ulaşarak yayınlatabilirsiniz.

Anma İlanıma Fotoğraf Ekleyebilir miyim ?

Anma ilanınıza fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ekletmek istediğiniz fotoğrafı bizlere dijital ortam yolu ile (e-posta) ya da elden bize ulaştırabilirsiniz.

Sitenizden Hürriyet Gazetesine Başka İlanlarda Verebilir miyim ?

Hürriyet gazetesine Türkiye’nin her bölgesi ve şehrinden vefat ilanı, başsağlığı ilanı, teşekkür (doktora teşekkür, hastaneye teşekkür, devlet büyüklerine teşekkür, cenazeye gelenlere teşekkür vb.) ilanı gibi ilanlarda yine sitemizden verebilirsiniz.

Bulunduğum Her Yerden İlan Verebilir miyim ?
Türkiye’nin her bölgesi, şehri, mahallesi ve sokağından dilediğiniz gazeteye anma ilanı, vefat ilanı, başsağlığı ilanı, teşekkür ilanınızı verebilirsiniz.
Vefat, Başsağlığı, Anma, Teşekkür İlan Ücretleri Nasıl Hesaplanır ?

Sütun ve Santime ölçüsüne göre hesaplanır. Detaylı bilgilere sitemizden ve ya bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.

Anma İlanı Sitemiz Hakkında

Hürriyet gazetesi vefat ilan servisi olarak hurriyetvefatilani.net internet sitemizde hürriyet gazetesinde 2015 yılının Ağustos ayından itibaren yayınlanmış 40 tane anma ilanı bulunmaktadır. Hürriyet gazetesinde yayınlanan tüm gazete sayfaları sitemiz üzerinde güncel bir şekilde yayınlanmaktadır. 2015 yılının Ağustos ayından itibaren gazetede yayınlanan 1396 günlük vefat eki sitemizde bulunmaktadır. Bu vefat eklerinde 3290 tane vefat sayfası bulunmaktadır.
Bu vefat sayfalarında yayınlanan her türlü vefat ilan; ölüm ilanı hergün güncel bir şekilde ekibimiz tarafından sitemize kaydedilmektedir. kayıt edilen vefat ilanlardan bir kaçıdır.