Hürriyet Başsağlığı İlanı

Hürriyet Başsağlığı İlanı Hürriyet'e başsağlığı ilanı vermek için tıklayınız.

Başsağlığı ilanı vefat ilanları gibi sosyal ilan statüsünde olup, vefat eden kişinin ailesi ve yakınlarına taziye vermek amacıyla çerçeve (kutu) içerisinde Hürriyet gazetesinde yayınlanan gazete ilanlarıdır. Başsağlığı ilanları genellikle firmalar tarafından tercih edilmektedir. Firmalar tarafından verilen ilanlar İstanbul baskısında belli maktu boyutlar için verilen fiyatlardan farklı değerlendirilir. Hürriyet başsağlığı ilanı vermek istiyorsanız aşağıdaki başsağlığı ilanı formunu doldurarak hürriyet gazetesine hızlı ve kolay başsağlığı ilanı verebilirsiniz.

Nasıl Başsağlığı İlanı Verebilirim ?

www.hurriyetvefatilani.net adresine girerek başsağlığı ilanınızı Türkiye’nin her bölgesi ve her şehirinden sitemizdeki online ilan formunu doldurarak ya da bizlere telefon ve e-posta ile ulaşarak yayınlatabilirsiniz.

Başsağlığı İlanıma Fotoğraf Ekleyebilir miyim ?

Başsağlığı ilanınıza fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ekletmek istediğiniz fotoğrafı bizlere dijital ortam yolu ile (e-posta) ya da elden bize ulaştırabilirsiniz.

Sitenizden Hürriyet Gazetesine Başka İlanlarda Verebilir miyim ?

Hürriyet gazetesine Türkiye’nin her bölgesi ve şehrinden vefat ilanı, teşekkür ilanı, anma ilanı gibi ilanlarda yine sitemizden verebilirsiniz.

Bulunduğum Her Yerden İlan Verebilir miyim ?
Türkiye’nin her bölgesi, şehri, mahallesi ve sokağından dilediğiniz gazeteye anma ilanı, vefat ilanı, başsağlığı ilanı, teşekkür ilanınızı verebilirsiniz.
Vefat, Başsağlığı, Anma, Teşekkür İlan Ücretleri Nasıl Hesaplanır ?

Sütun ve Santime ölçüsüne göre hesaplanır. Detaylı bilgilere sitemizden ve ya bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.

Başsağlığı İlanı Sitemiz Hakkında

Hürriyet gazetesi vefat ilan servisi olarak hurriyetvefatilani.net internet sitemizde hürriyet gazetesinde 2015 yılının Ağustos ayından itibaren yayınlanmış 308 tane başsağlığı ilanı bulunmaktadır. Hürriyet gazetesinde yayınlanan tüm gazete sayfaları sitemiz üzerinde güncel bir şekilde yayınlanmaktadır. 2015 yılının Ağustos ayından itibaren gazetede yayınlanan 1396 günlük vefat eki sitemizde bulunmaktadır. Bu vefat eklerinde 3290 tane vefat sayfası bulunmaktadır.
Bu vefat sayfalarında yayınlanan her türlü vefat ilan; ölüm ilanı hergün güncel bir şekilde ekibimiz tarafından sitemize kaydedilmektedir. kayıt edilen vefat ilanlardan bir kaçıdır.