Gizlilik Politikası

Hurriyetvefatilani.net, tüm Kullanıcılarının kullanıcı bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruyan interaktif bir platform olmayı hedeflemektedir. Hurriyetvefatilani.net, Kullanıcı'nın siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri'ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda Hurriyetvefatilani.net, Gizlilik Prensipleri'nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir. 

Hurriyetvefatilani.net, vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir. Hurriyetvefatilani.net oluşabilecek hukuki süreçler sebebiyle üyelerin ip adreslerini saklı tutmaktadır. 

Vefat İlanları
Hurriyetvefatilani.net, Kullanıcılarına internet üzerinde online vefat ilanı verme olanağı tanımaktadır. İlan Formu'nda verilmiş olan tüm bilgilerin doğru, geçerli ve güncel olduğunu, bunların gerçeğe aykırı, eksik veya aldatıcı/yanıltıcı olması nedeniyle Hurriyetvefatilani.net’in ve/veya 3.şahısların herhangi bir zarara uğraması halinde tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceklerini kabul ve taahhüt eder. Siteye kaydedilen bilgilerin diğer Kullanıcılar ve/veya 3.kişiler eliyle kullanılmış olması ve/veya Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda düzenlenen manevi hakların ihlal edilmesi ve/veya her ne şekilde olursa olsun herhangi bir zarara uğramanız halinde Hurriyetvefatilani.net hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Hurriyetvefatilani.net üzerinde ilan verebilmek ve sistemi kullanabilmek için, Hurriyetvefatilani.net üyeliği gerekmemektedir. Eklenen ilanlar, uygunluğu kontrol edildikten sonra Hürriyet gazetesinde belirlenen tarih için rezervasyon alınmaktadır. Hürriyet gazetesine vermiş olduğunuz ilanı belirlenmiş olan bölge ve tarihte, gazeteden inceleyebilmektesiniz. Sitemize eklenen hiçbir ilandan sitemiz sorumlu değildir. Eklenen tüm ilanların sorumluluğu ekleyen kişiye aittir.

Kullanıcı İstekleri / Geri Bildirimler
Hurriyetvefatilani.net ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri, yorum ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek ve site etkinliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmak dışında başka bir amaç için kullanılmayacaktır.

İçerik Kullanımı
Hurriyetvefatilani.net’te yayınlanan yazı, grafik ve istatistikler (Materyaller) üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerik materyalleri ya da fonksiyonalite Hurriyetvefatilani.net izni alınmadan başka mecralarda yayınlanamaz.

Hurriyetvefatilani.net
1977 yılından beri Hürriyet Gazetesi Yetkili İlan Ajansı olarak faaliyet gösteren Ajans Yitik bünyesinde yer almaktadır. İstasyon Caddesi Hallaç Hüseyin Sok No:1 Kat: 5
Bakırköy / İSTANBUL
Bizlere info@hurriyetvefatilani.net adresinden veya aşağıdaki numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.
Tel: 0212 571 46 99 (pbx)
Gsm :0536 422 71 58