Hürriyet Teşekkür İlanı

Hürriyet Teşekkür İlanı Hürriyet'e teşekkür ilanı vermek için tıklayınız.

Teşekkür ilanı fiyatları vefat ilanları gibi sosyal ilan statüsünde değerlendirilir. Teşekkür ilanları; vefat eden kişinin cenazesine katılanlara verilebildiği gibi, başarılı geçen bir ameliyat sonrası hastane çalışanlarına da teşekkür ilanı verilebilmektedir. Hürriyet teşekkür ilanı vermek istiyorsanız aşağıdaki teşekkür ilanı formunu doldurarak hürriyet gazetesine hızlı ve kolay teşekkür ilanı verebilirsiniz.

Nasıl Teşekkür İlanı Verebilirim ?

www.hurriyetvefatilani.net adresine girerek teşekkür ilanınızı Türkiye’nin her bölgesi ve her şehirinden sitemizdeki online ilan formunu doldurarak ya da bizlere telefon ve e-posta ile ulaşarak yayınlatabilirsiniz.

Teşekkür İlanıma Fotoğraf Ekleyebilir miyim ?

Teşekkür ilanınıza fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ekletmek istediğiniz fotoğrafı bizlere dijital ortam yolu ile (e-posta) ya da elden bize ulaştırabilirsiniz.

Sitenizden Hürriyet Gazetesine Başka İlanlarda Verebilir miyim ?

Hürriyet gazetesine Türkiye’nin her bölgesi ve şehrinden vefat ilanı, başsağlığı ilanı, anma ilanı gibi ilanlarda yine sitemizden verebilirsiniz.

Bulunduğum Her Yerden İlan Verebilir miyim ?

Türkiye’nin her bölgesi, şehri, mahallesi ve sokağından dilediğiniz gazeteye anma ilanı, vefat ilanı, başsağlığı ilanı, teşekkür ilanınızı verebilirsiniz.

Vefat, Başsağlığı, Anma, Teşekkür İlan Ücretleri Nasıl Hesaplanır ?
Sütun ve Santime ölçüsüne göre hesaplanır. Detaylı bilgilere sitemizden ve ya bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.

Teşekkür İlanı Sitemiz Hakkında

Hürriyet gazetesi vefat ilan servisi olarak hurriyetvefatilani.net internet sitemizde hürriyet gazetesinde 2015 yılının Ağustos ayından itibaren yayınlanmış 33 tane teşekkür ilanı bulunmaktadır. Hürriyet gazetesinde yayınlanan tüm gazete sayfaları sitemiz üzerinde güncel bir şekilde yayınlanmaktadır. 2015 yılının Ağustos ayından itibaren gazetede yayınlanan 1396 günlük vefat eki sitemizde bulunmaktadır. Bu vefat eklerinde 3290 tane vefat sayfası bulunmaktadır.
Bu vefat sayfalarında yayınlanan her türlü vefat ilan; ölüm ilanı hergün güncel bir şekilde ekibimiz tarafından sitemize kaydedilmektedir. kayıt edilen vefat ilanlardan bir kaçıdır.