Hürriyet Sosyal İlan Çeşitleri

Hürriyet'e İlan Vermek

Gazetelerin Sosyal İlan diye adlandırdığı, ticari amaç gütmeyen bu ilan çeşidinin fiyatlandırması kapladığı alan üzerinden fiyatlandırılır ve diğer çerçeveli ilanlara göre daha ekonomiktir.Sosyal ilan statüsünde olan, Gazete Vefat İlanı, Gazeteye Ölüm İlanı; Hayatını kaybeden kişinin vefatından sonra verilen çerçeveli olarak hazırlanan, ilanlardır. Bu ilanlar merhumun veya merhumenin sevenlerine, akrabalarına, dostlarına duyuru niteliğindedir.


Hürriyet Gazetesi Başsağlığı ( Taziye ) İlanı; gazeteye verilen Taziye İlanı, vefat edenin ailesi ve yakınlarına yönelik başsağlığı mesajları içeren ilan şeklidir. Hürriyet Gazetesi Anma İlanı; anma ilan: Vefat eden kişiyi, ölüm yıl dönümlerinde anmak amacıyla verilen gazete ilanlarıdır. Hürriyet Gazetesi Teşekkür İlanı; vefat eden kişilerin ailesi tarafından vefat süreci içerisinde gelen taziye, başsağlığı mesajları ile bu süreçteki destek gördükleri kişilere yönelik düzenlenen Teşekkür Mesajı içeren ilanlar olabildiği gibi, ameliyat vb. sağlık sorununun giderilmesi sürecinde emeği geçen doktor, hemşire, operatör, hasta bakıcı vb. kişilere minnet mesajı taşıyan ilan çeşitleridir. Hürriyet Gazetesi Doğum İlanı; doğum İlanı sağlıklı bir bebek dünyaya gelmesi sebebiyle duyuru niteliğindeki sosyal ilan türüdür.

Hürriyet Gazetesine Sosyal İlan Vermek İçin

Bir sonraki gün çıkacak ilanların en son başvuru saati İstanbul baskısı için 18:30, Türkiye ve Bölge baskıları için ise saat 15:30'a kadardır. İlanlar siyah/beyaz yayınlanmaktadır. İlan veren imzası olarak şirket ismi ve şirket logosu kullanılabilmektedir. Vefat ilanlarının hangi sayfada yayınlanacağı ile ilgili net bir bilgi mevcut değildir. İstenildiği takdirde vefat eden kişinin resmi konulabilmektedir.

Hürriyet Sosyal İlanı İçin Ödeme Şartları

Yayınlanacak Hürriyet Sosyal İlanınızın onayını verdikten sonra ödemesini kredi kartı ya da vereceğimiz Banka IBAN bilgilerimize Havale yolu ile gönderebilirsiniz. Ödeme onayınızla birlikte, ilanınız Hürriyet gazetesinde yayınlanır.

Sitemiz Hakkında

Hürriyet gazetesi vefat ilan servisi olarak hurriyetvefatilani.net internet sitemizde hürriyet gazetesinde 2015 yılının Ağustos ayından itibaren yayınlanmış 13216 tane sosyal ilan bulunmaktadır. Bu ilanlardan 7797 tanesi vefat ilanlarını, 4372 tanesi başsağlığı ilanlarını, 563 tanesi anma ilanlarını ve 484 tanesi ise teşekkür ilanlarını oluşturmaktadır. Hürriyet gazetesinde yayınlanan tüm gazete sayfaları sitemiz üzerinde güncel bir şekilde yayınlanmaktadır. 2015 yılının Ağustos ayından itibaren gazetede yayınlanan 1115 günlük vefat eki sitemizde bulunmaktadır. Bu vefat eklerinde 2780 tane vefat sayfası bulunmaktadır. Bu vefat sayfalarında yayınlanan her türlü sosyal ilan; vefat ilanı, başsağlığı ilanı, teşekkür ilanı ve anma ilanı hergün güncel bir şekilde ekibimiz tarafından sitemize kaydedilmektedir. Mustafa Fehmi Umarusman Vefat İlanı, Abdullah Atila Postalcıoğlu Vefat İlanı, Berin Orkun Vefat İlanı, Murtaza Vural Onur Vefat İlanı, Nebil Değer Vefat İlanı, Güler Arıoğlu Vefat İlanı, Nermin Kurşun Vefat İlanı, Semiha Berköz Vefat İlanı, Ziya Alkan Vefat İlanı, Abdullah Atila Postalcıoğlu Başsağlığı İlanı, Halil İbrahim Özsoy Başsağlığı İlanı, Mehmet Anakök Başsağlığı İlanı, Nazmi Çetin Başsağlığı İlanı, Yaşar Aydın Başsağlığı İlanı, İffet Su Başsağlığı İlanı, Ömer Yörük Teşekkür İlanı, Aziz Bulut Teşekkür İlanı, Saadet Özgür Anma İlanı, kayıt edilen sosyal ilanlardan bir kaçıdır.