Süleyman Şemsettin Vefat İlanı

Sayfamızda Süleyman Şemsettin' ın Hürriyet Gazetesine verilen vefat ilanını görüntülemektesiniz.

Online Vefat İlanı Vermek İçin
ACI KAYBIMIZ
Şirketimizin kurucu ortağı,
Yönetim Kurulu Başkanımız,
değerli insan
 
Sayın
SÜLEYMAN ŞEMSETTİN
GÖKBAYRAK
5 Mart 2017 tarihinde vefat etmiştir.
 
Merhumun cenazesi 7 Mart 2017 Salı günü (yarın)
Yeşilyurt Camii'nde kılınacak öğle namazını müteakiben
Edirnekapı Şehitliğinde defnedilecektir.
 
Merhuma Allah'tan rahmet,
ailesine, sevenlerine ve camiamıza sabır diliyoruz.
Tüm GÖKBAYRAK GIDA ailesinin başı sağolsun.
 
GÖKBAYRAK GIDA A.Ş.


Yapılan Yorumlar...


Tunç Güven

06/03/2017 20:23:47
YETİM KALDIK..! 5 Mart 2017 pazar 13:39 da gelen bir haber birçok kişi gibi beni de derinden etkilemişti.. Bir boşluğa düştüm, ilk başta ne olduğunu anlayamadigim bir şey olmuştu ama içimde derin bir acı hissettim... Sektörün duayeni, atamız, babamız bizi bırakıp daha senesi gelmeden muhterem eşine gitmişti... Vefatınız bizi bu dünyada derinden yaraladı ve YETİM bıraktı. Sizin kişiliğiniz, beyfendiliginiz kalbimize kazındı ve asla sizden öğrendiklerimizi Unutmayacağız... 1998 den beri sizi şifahen tanımış olsamda 2011 yılında sizinle bire bir tanışma şerefine ulaştım. Baba, Can, Ata ... aklınıza benim düşüncem gibi ne gelirse öyleydi bizim Şemsi babamız..! Yedik, içtik .. Şahsen ben sizi tanıdığın için hayatımda mertebe atladım... Sizin; o muhterem eşinizi ozleyip gittiğinizi cok iyi tahmin ediyor, sizi Saygi ile Selamlar o guzel ellerinizden operim... MEKANINIZ CENNET OLSUN İNŞALLAH..! O güzel ve muhterem eşinize ve size saygılar selamlarimla.. Allah; geride kalan, başta aileniz olmak üzere tüm sevdiklerinize sabırlar versin İNŞALLAH..! Yeriniz asla dolmayacak! Sizi asla unutmayacağız! Derin SAYGILARIMLA..... Skype den aramanızı hep bekleyeceğim..

Yorum Yapın...


Süleyman Şemsettin ile ilgili başsağlığı dilekleriniz için yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz en geç 1 iş günü içerisinde yayına alınacaktır. E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Güncel Sosyal İlanlar

Çiğdem Koçak Vefat İlanıÇiğdem Koçak Vefat İlanıAli Cüneyt Besen Vefat İlanıCüneyt Besen Vefat İlanıVelit Nerdin Mardini Vefat İlanıPenbe Bilge Çuhadaroğlu Vefat İlanıCoya Moşkatel Vefat İlanıHamit Okumuşoğlu Anma İlanıHale Kuntay Vefat İlanıİbrahim Hızal Vefat İlanıŞ.Kadriye Cantürk Vefat İlanıA. Kemal Karademir Vefat İlanıHasan Aktuğ Başsağlığı İlanıHikmet Ağar Vefat İlanıPeyman Türkan Akyol Başsağlığı İlanıİsmail Başdaş Başsağlığı İlanıÇetin Simer Başsağlığı İlanıHüseyin Topa Vefat İlanıLilian Şer Vefat İlanıMando Poyastro Vefat İlanıAngelına Mirzahanyan Vefat İlanıRahim Yılmaz Başsağlığı İlanıEdibe Muazzez Özgüz Başsağlığı İlanıAyten Okudan Vefat İlanıYaşar Usta Vefat İlanıŞükran Ulucan Vefat İlanıHikmet Rıza Güneş Vefat İlanıOğuz Işık Vefat İlanıNigan Yıldız Vefat İlanıOğuz Işık Başsağlığı İlanıİnciser Kır Vefat İlanıM. Servet Şeren Vefat İlanıSeyhan Evren Başsağlığı İlanıRamazan Taşkıran Vefat İlanıİbrahim Akyüz Vefat İlanıCengiz Atılgan Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıJunri Özdemir Vefat İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıGülsüm Uğurlu Vefat İlanıEmel Göksün Vefat İlanıSezai Alkan Vefat İlanıTuncer Süzer Vefat İlanıHasan Vatandost Vefat İlanıM. Hasan Vatandost Başsağlığı İlanıMehmet Hasan Vatandost Vefat İlanıGülin Coral Vefat İlanıNurol Arık Vefat İlanıMustafa Geçer Vefat İlanıCevat Ayhan Vefat İlanıŞevket Demirel Vefat İlanıSabiha Fidancan Başsağlığı İlanıŞevket Güçlüer Vefat İlanıNazilli Eğdirici Vefat İlanıNurettin Karsu Teşekkür İlanıOrhan Öztop Vefat İlanıHayrünnisa Yetişken Vefat İlanıA. Umur Güven Başsağlığı İlanıUmur Güven Vefat İlanıSeyfettin Uludağ Başsağlığı İlanı