Hürriyet Vefat İlanı

Hürriyet Vefat İlanı Hürriyet'e vefat ilanı vermek için tıklayınız.

Hürriyet gazetesinde yayınlatmak istediğiniz sosyal ilanlarınız tercih ettiğiniz boyutlara göre ve bilgilerinize en uygun şekilde ajansımız tarafından hazırlanacaktır. İlanınız, talebinizle aynı iş gününde tasarlanarak onayınıza sunulur.Hazırlanan görsele onay verdiğiniz durumda, Hürriyet Vefat İlanları sayfalarında istediğiniz günde yayınlanacaktır. Hürriyet vefat ilanı vermek istiyorsanız aşağıdaki vefat ilanı formunu doldurarak hürriyet gazetesine hızlı ve kolay vefat ilanı verebilirsiniz.Hürriyet Vefat İlanı fiyatları, kampanyalar ve diğer şartlara bağlı değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlar ve indirimler için 0212 571 46 99’den bize hemen ulaşabilirsiniz.

Hürriyet Ölüm İlanı İçin Yayın Şartları

  • Hürriyet Ölüm İlanınızı istediğiniz dağıtım bölgelerinde yayınlatabilir, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
  • Hürriyet Vefat İlanlarınızı İstanbul Baskısında Aile veya Şahıs imzalı verdiğiniz takdirde Vefat ilanlarına özel boyutlarda verebilir, daha uygun fiyatlarla ilanınızı yayınlatabilirsiniz.
  • Hürriyet Vefat İlanlarınızı Türkiye Baskısı ilanlarda 10x10 cm ve 10x6 cm boyutunda vermek kaydıyla aile imzalı ilanlarda kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Hürriyet Vefat İlanınızı gazetede yayınlattıktan sonra aynı imzayla vereceğiniz Anma İlanı, Teşekkür İlanı veya Mevlit İlanınızda yapacağımız özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Bölgesel ve Türkiye Genelinde Vefat İlanı Servisi

Hürriyet Vefat İlanlarınızı Türkiye Genelinde veya bölgesel olarak yayınlatabilirsiniz. Vefat ilanınızı Türkiye genelinde yayınlatmak istiyorsanız saat:14.00’e kadar, İstanbul Genelinde yayınlatmak isterseniz saat:19.00’a kadar, diğer bölgeler için yayınlatmak isterseniz saat:17.00’ye kadar rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Hürriyet Vefat İlanı İçin Ödeme Şartları

Yayınlanacak Hürriyet Vefat İlanınızın onayını verdikten sonra ödemesini kredi kartı ya da vereceğimiz Banka IBAN bilgilerimize Havale yolu ile gönderebilirsiniz. Ödeme onayınızla birlikte, ilanınız Hürriyet gazetesinde yayınlanır.Ajansımızda, Hürriyet Vefat İlanları için kredi kartına taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Vefat İlanı Sitemiz Hakkında

Hürriyet gazetesi vefat ilan servisi olarak hurriyetvefatilani.net internet sitemizde hürriyet gazetesinde 2015 yılının Ağustos ayından itibaren yayınlanmış 5460 tane vefat ilanı bulunmaktadır. Hürriyet gazetesinde yayınlanan tüm gazete sayfaları sitemiz üzerinde güncel bir şekilde yayınlanmaktadır. 2015 yılının Ağustos ayından itibaren gazetede yayınlanan 789 günlük vefat eki sitemizde bulunmaktadır. Bu vefat eklerinde 2014 tane vefat sayfası bulunmaktadır. Bu vefat sayfalarında yayınlanan her türlü vefat ilan; ölüm ilanı hergün güncel bir şekilde ekibimiz tarafından sitemize kaydedilmektedir. Ali Yağız Dağlı, Hatice Ant, Hedo Takıcı, Türk Silahlı Kuvvetleri, Yağız Ali Dağlı, Yağız Ali Dağlı, Yağız Ali Dağlı, Yağız Ali Dağlı, Yağız Ali Dağlı, Yağız Ali Dağlı, Ali Erdem, Asım Kıryaman, Birol Sahir Gürsoy, Bülent Erolur, Bülent Erolur, Cercis Cemil Özkök, Cercis Cemil Özkök, Cercis Cemil Özkök, Cercis Cemil Özkök, Gökçen Erdoğan, Mustafa Cevdet Ülker, Mustafa Gönen Bozkurtlar, Mustafa Nuri Arısoy, Saliha Müzehher Erduran, İlhan Paşaoğlu, M. Ömer Bortaçina, M. Ömer Bortaçina, Metin Necat Esentepe, Mualla Ege, Ömer Bortaçina, Ömer Bortaçina, Ömer Bortaçina, Remziye Ergin, Şadiye Üner, Yüksel Nevin Hüner, Nebahat Şekerci, Nebahat Şekerci, Ahmet Cavit Çelebi, Alanur Sezgin, Erzade Aydın, Nafia Ülgen, Nafia Ülgen, Nafia Ülgen, Ramiz Yenidoğan, Yurdanur Bilgi, Yurtal Kaner, Behzat Tünay, Güney Günay Melek, Güney Günay Melek, kayıt edilen vefat ilanlardan bir kaçıdır.