Hürriyet Sosyal İlan Çeşitleri

Hürriyet'e İlan Vermek

Gazetelerin Sosyal İlan diye adlandırdığı, ticari amaç gütmeyen bu ilan çeşidinin fiyatlandırması kapladığı alan üzerinden fiyatlandırılır ve diğer çerçeveli ilanlara göre daha ekonomiktir.Sosyal ilan statüsünde olan, Gazete Vefat İlanı, Gazeteye Ölüm İlanı; Hayatını kaybeden kişinin vefatından sonra verilen çerçeveli olarak hazırlanan, ilanlardır. Bu ilanlar merhumun veya merhumenin sevenlerine, akrabalarına, dostlarına duyuru niteliğindedir.


Hürriyet Gazetesi Başsağlığı ( Taziye ) İlanı; gazeteye verilen Taziye İlanı, vefat edenin ailesi ve yakınlarına yönelik başsağlığı mesajları içeren ilan şeklidir. Hürriyet Gazetesi Anma İlanı; anma ilan: Vefat eden kişiyi, ölüm yıl dönümlerinde anmak amacıyla verilen gazete ilanlarıdır. Hürriyet Gazetesi Teşekkür İlanı; vefat eden kişilerin ailesi tarafından vefat süreci içerisinde gelen taziye, başsağlığı mesajları ile bu süreçteki destek gördükleri kişilere yönelik düzenlenen Teşekkür Mesajı içeren ilanlar olabildiği gibi, ameliyat vb. sağlık sorununun giderilmesi sürecinde emeği geçen doktor, hemşire, operatör, hasta bakıcı vb. kişilere minnet mesajı taşıyan ilan çeşitleridir. Hürriyet Gazetesi Doğum İlanı; doğum İlanı sağlıklı bir bebek dünyaya gelmesi sebebiyle duyuru niteliğindeki sosyal ilan türüdür.

Hürriyet Gazetesine Sosyal İlan Vermek İçin

Bir sonraki gün çıkacak ilanların en son başvuru saati İstanbul baskısı için 18:30, Türkiye ve Bölge baskıları için ise saat 15:30'a kadardır. İlanlar siyah/beyaz yayınlanmaktadır. İlan veren imzası olarak şirket ismi ve şirket logosu kullanılabilmektedir. Vefat ilanlarının hangi sayfada yayınlanacağı ile ilgili net bir bilgi mevcut değildir. İstenildiği takdirde vefat eden kişinin resmi konulabilmektedir.

Hürriyet Sosyal İlanı İçin Ödeme Şartları

Yayınlanacak Hürriyet Sosyal İlanınızın onayını verdikten sonra ödemesini kredi kartı ya da vereceğimiz Banka IBAN bilgilerimize Havale yolu ile gönderebilirsiniz. Ödeme onayınızla birlikte, ilanınız Hürriyet gazetesinde yayınlanır.

Sitemiz Hakkında

Hürriyet gazetesi vefat ilan servisi olarak hurriyetvefatilani.net internet sitemizde hürriyet gazetesinde 2015 yılının Ağustos ayından itibaren yayınlanmış 11618 tane sosyal ilan bulunmaktadır. Bu ilanlardan 6787 tanesi vefat ilanlarını, 3879 tanesi başsağlığı ilanlarını, 521 tanesi anma ilanlarını ve 431 tanesi ise teşekkür ilanlarını oluşturmaktadır. Hürriyet gazetesinde yayınlanan tüm gazete sayfaları sitemiz üzerinde güncel bir şekilde yayınlanmaktadır. 2015 yılının Ağustos ayından itibaren gazetede yayınlanan 943 günlük vefat eki sitemizde bulunmaktadır. Bu vefat eklerinde 2383 tane vefat sayfası bulunmaktadır. Bu vefat sayfalarında yayınlanan her türlü sosyal ilan; vefat ilanı, başsağlığı ilanı, teşekkür ilanı ve anma ilanı hergün güncel bir şekilde ekibimiz tarafından sitemize kaydedilmektedir. Erol Ciritci Vefat İlanı, Mehmet Gürler Vefat İlanı, Mehmet Haluk Atasoy Vefat İlanı, Nejat Başar Vefat İlanı, Mehmet Hasan Çekilmez Vefat İlanı, Melda Büyüm Vefat İlanı, Miktat Yılmaz Şenol Vefat İlanı, Musa Can Vefat İlanı, Piyade Sözleşmeli Er Eren Çelik ve Piyade Sözleşmeli Er Cumali Gür Vefat İlanı, Surpik Ohanoğlu Vefat İlanı, Tuğyan Akdağ Vefat İlanı, Adil Türkmen Başsağlığı İlanı, Ali Aydemir Başsağlığı İlanı, Hacer Babacan Başsağlığı İlanı, Hasan Alkın Başsağlığı İlanı, Mehmet Haluk Atasoy Başsağlığı İlanı, Muharrem Tan Başsağlığı İlanı, Fahrettin Kelemcisoy Başsağlığı İlanı, Mehmet Altındaş Başsağlığı İlanı, Nabi Şensoy Teşekkür İlanı, kayıt edilen sosyal ilanlardan bir kaçıdır.