Hürriyet Sosyal İlan Çeşitleri

Hürriyet'e İlan Vermek

Gazetelerin Sosyal İlan diye adlandırdığı, ticari amaç gütmeyen bu ilan çeşidinin fiyatlandırması kapladığı alan üzerinden fiyatlandırılır ve diğer çerçeveli ilanlara göre daha ekonomiktir.Sosyal ilan statüsünde olan, Gazete Vefat İlanı, Gazeteye Ölüm İlanı; Hayatını kaybeden kişinin vefatından sonra verilen çerçeveli olarak hazırlanan, ilanlardır. Bu ilanlar merhumun veya merhumenin sevenlerine, akrabalarına, dostlarına duyuru niteliğindedir.


Hürriyet Gazetesi Başsağlığı ( Taziye ) İlanı; gazeteye verilen Taziye İlanı, vefat edenin ailesi ve yakınlarına yönelik başsağlığı mesajları içeren ilan şeklidir. Hürriyet Gazetesi Anma İlanı; anma ilan: Vefat eden kişiyi, ölüm yıl dönümlerinde anmak amacıyla verilen gazete ilanlarıdır. Hürriyet Gazetesi Teşekkür İlanı; vefat eden kişilerin ailesi tarafından vefat süreci içerisinde gelen taziye, başsağlığı mesajları ile bu süreçteki destek gördükleri kişilere yönelik düzenlenen Teşekkür Mesajı içeren ilanlar olabildiği gibi, ameliyat vb. sağlık sorununun giderilmesi sürecinde emeği geçen doktor, hemşire, operatör, hasta bakıcı vb. kişilere minnet mesajı taşıyan ilan çeşitleridir. Hürriyet Gazetesi Doğum İlanı; doğum İlanı sağlıklı bir bebek dünyaya gelmesi sebebiyle duyuru niteliğindeki sosyal ilan türüdür.

Hürriyet Gazetesine Sosyal İlan Vermek İçin

Bir sonraki gün çıkacak ilanların en son başvuru saati İstanbul baskısı için 18:30, Türkiye ve Bölge baskıları için ise saat 15:30'a kadardır. İlanlar siyah/beyaz yayınlanmaktadır. İlan veren imzası olarak şirket ismi ve şirket logosu kullanılabilmektedir. Vefat ilanlarının hangi sayfada yayınlanacağı ile ilgili net bir bilgi mevcut değildir. İstenildiği takdirde vefat eden kişinin resmi konulabilmektedir.

Hürriyet Sosyal İlanı İçin Ödeme Şartları

Yayınlanacak Hürriyet Sosyal İlanınızın onayını verdikten sonra ödemesini kredi kartı ya da vereceğimiz Banka IBAN bilgilerimize Havale yolu ile gönderebilirsiniz. Ödeme onayınızla birlikte, ilanınız Hürriyet gazetesinde yayınlanır.

Sitemiz Hakkında

Hürriyet gazetesi vefat ilan servisi olarak hurriyetvefatilani.net internet sitemizde hürriyet gazetesinde 2015 yılının Ağustos ayından itibaren yayınlanmış 9322 tane sosyal ilan bulunmaktadır. Bu ilanlardan 5460 tanesi vefat ilanlarını, 3066 tanesi başsağlığı ilanlarını, 455 tanesi anma ilanlarını ve 341 tanesi ise teşekkür ilanlarını oluşturmaktadır. Hürriyet gazetesinde yayınlanan tüm gazete sayfaları sitemiz üzerinde güncel bir şekilde yayınlanmaktadır. 2015 yılının Ağustos ayından itibaren gazetede yayınlanan 789 günlük vefat eki sitemizde bulunmaktadır. Bu vefat eklerinde 2014 tane vefat sayfası bulunmaktadır. Bu vefat sayfalarında yayınlanan her türlü sosyal ilan; vefat ilanı, başsağlığı ilanı, teşekkür ilanı ve anma ilanı hergün güncel bir şekilde ekibimiz tarafından sitemize kaydedilmektedir. Ali Yağız Dağlı Vefat İlanı, Hatice Ant Vefat İlanı, Hedo Takıcı Vefat İlanı, Türk Silahlı Kuvvetleri Vefat İlanı, Yağız Ali Dağlı Vefat İlanı, Yağız Ali Dağlı Vefat İlanı, Yağız Ali Dağlı Vefat İlanı, Yağız Ali Dağlı Vefat İlanı, Yağız Ali Dağlı Vefat İlanı, Yağız Ali Dağlı Vefat İlanı, Ali Erdem Vefat İlanı, Asım Kıryaman Vefat İlanı, Birol Sahir Gürsoy Vefat İlanı, Bülent Erolur Vefat İlanı, Bülent Erolur Vefat İlanı, Cercis Cemil Özkök Vefat İlanı, Cercis Cemil Özkök Vefat İlanı, Cercis Cemil Özkök Vefat İlanı, Cercis Cemil Özkök Vefat İlanı, Gökçen Erdoğan Vefat İlanı, Mustafa Cevdet Ülker Vefat İlanı, Mustafa Gönen Bozkurtlar Vefat İlanı, Mustafa Nuri Arısoy Vefat İlanı, Saliha Müzehher Erduran Vefat İlanı, İlhan Paşaoğlu Vefat İlanı, M. Ömer Bortaçina Vefat İlanı, M. Ömer Bortaçina Vefat İlanı, Metin Necat Esentepe Vefat İlanı, Mualla Ege Vefat İlanı, Ömer Bortaçina Vefat İlanı, Ömer Bortaçina Vefat İlanı, Ömer Bortaçina Vefat İlanı, Remziye Ergin Vefat İlanı, Şadiye Üner Vefat İlanı, Yüksel Nevin Hüner Vefat İlanı, Ahmet Başal Başsağlığı İlanı, İlhan Kandur Başsağlığı İlanı, Yağız Ali Dağlı Başsağlığı İlanı, Yağız Ali Dağlı Başsağlığı İlanı, Ali Topaç Başsağlığı İlanı, Birol Sahir Gürsoy Başsağlığı İlanı, Cercis Cemil Özkök Başsağlığı İlanı, Cercis Cemil Özkök Başsağlığı İlanı, Cercis Cemil Özkök Başsağlığı İlanı, Cercis Cemil Özkök Başsağlığı İlanı, Cercis Cemil Özkök Başsağlığı İlanı, Mahmure Edilköy Başsağlığı İlanı, Mustafa Cevdet Ülker Başsağlığı İlanı, Mustafa Nuri Arısoy Başsağlığı İlanı, Oktay Tekin Başsağlığı İlanı, Mustafa Mümtaz Altınelli Başsağlığı İlanı, Şadiye Üner Başsağlığı İlanı, Yıldırım Andaç Başsağlığı İlanı, Lara Zeynep Şalabi Teşekkür İlanı, Zeki Müren Anma İlanı, kayıt edilen sosyal ilanlardan bir kaçıdır.