Hürriyet Cenaze İlanı

Hürriyet Cenaze İlanı Hürriyet'e cenaze ilanı vermek için tıklayınız.

Hürriyet gazetesine sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz cenaze ilanlarınız istediğiniz boyut ve ebatlarda profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanarak onayınıza sunulmaktadır. Hazırlanan cenaze ilanınıza onay verdikten sonra Hürriyet Cenaze İlanları sayfasında istediğiniz tarihte yayınlanmaktadır. Güncel fiyat bilgisi ve size özel indirimlerden yararlanabilmek için 0212 571 46 99’den bize hemen ulaşabilirsiniz.

Hürriyet Gazetesi Cenaze İlanı Yayın Koşulları

  • Hürriyet cenaze ilanınızı istediğiniz dağıtım bölgelerinde yayınlatabilir, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
  • Hürriyet Cenaze İlanlarınızı İstanbul Baskısında Aile veya Şahıs imzalı verdiğiniz takdirde Vefat ilanlarına özel boyutlarda verebilir, daha uygun fiyatlarla ilanınızı yayınlatabilirsiniz.
  • Hürriyet Cenaze İlanlarınızı Türkiye Baskısı ilanlarda 10x10 cm ve 10x6 cm boyutunda vermek kaydıyla aile imzalı ilanlarda kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Hürriyet Cenaze İlanınızı gazetede yayınlattıktan sonra aynı imzayla vereceğiniz Anma İlanı, Teşekkür İlanı veya Mevlit İlanınızda yapacağımız özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Türkiye ve Bölge Cenaze İlanı Baskı Saatleri

Hürriyet Cenaze İlanlarınızı Türkiye Genelinde veya bölgesel olarak yayınlatabilirsiniz. Cenaze ilanınızı Türkiye genelinde yayınlatmak istiyorsanız saat:14.00’e kadar, İstanbul Genelinde yayınlatmak isterseniz saat:19.00’a kadar, diğer bölgeler için yayınlatmak isterseniz saat:17.00’ye kadar rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Hürriyet Cenaze İlanı İçin Ödeme Şartları

Yayınlanacak Hürriyet Cenaze İlanınızın onayını verdikten sonra ödemesini kredi kartı ya da vereceğimiz Banka IBAN bilgilerimize Havale yolu ile gönderebilirsiniz. Ödeme onayınızla birlikte, ilanınız Hürriyet gazetesinde yayınlanır.Ajansımızda, Hürriyet Cenaze İlanları için kredi kartına taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Sitemiz Hakkında

Türkiye' de yayınlanan cenaze ilanları hergün güncel olarak sitemizde yayınlanmaktadır. Elazığ ilimiz için 2308 tane cenaze ilanı, Kayseri ilimiz için 3540 tane cenaze ilanı, Bursa ilimiz için 5085 tane cenaze ilanı, Adıyaman ilimiz için 1602 tane cenaze ilanı, İstanbul ilimiz için 84236 tane cenaze ilanı, Sakarya ilimiz için 5437 tane cenaze ilanı bulunmaktadır.Zülfü Çavuşoğlu, Züleyha Çiftçi, Zöhre Demir, Zilfi Memet Korkmaz, Yeter Çağlayan, Yadigar Çeçen, Vesile Ağbulut, Vahittin Gençmehmetoğlu, Ülkü Ersöz, Uğur Soner Sinop, Şafak Şen, Şadiye Erer, Şadiye Çetin, Sülhiye Kekeç, Satiye Kabak, Satı Pınarbaşı, Sara Karakaya, Salma Adan, Salise Sevim, Sait Karaca, Safiye Genç, Sabriye Yazıcı, Sabri Sulhoğlu, Rukiye Karaca, Özcan İnel, Ömer Tütüncü, Osman Yıldırım, Osman Güçlü, Osman Dinçer, Orhan Onat cenaze ilanlarından bir kaçıdır.