Siyavuş Acar Vefat İlanı

Sayfamızda Siyavuş Acar' ın Hürriyet Gazetesine verilen vefat ilanını görüntülemektesiniz.

Online Vefat İlanı Vermek İçin
ACI KAYBIMIZ
TAC’82 Dönem arkadaşımız, kardeşimiz,
SİYAVUŞ ACAR
Kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz.
Cenazesi 8 Haziran Perşembe (bugün)
Karacaahmet Camii'nde öğle namazım takiben
Karacaahmet Mezarlığı’na defnedilecektir.
Huzur ve sevgi içinde uyu sevgili kardeşimiz.
Tarsus Amerikan Koleji’82 Arkadaşları


Yapılan Yorumlar...


Özlem Türe

15/05/2019 01:18:46
Kıymetli arkadaşımız, iyi ve güzel insan.

Miriam Love

14/07/2017 00:51:27
Siyavus’un en büyük özelliği olağanüstü hassasiyetiydi. O güzelliği ve acıyı derinden hissedebilen biriydi. Sık sık iyi bir insan olmak isteğini dile getirirdi. Basket ve futbol oynadığında, aldığı keyfi ve marifetini görebilirdiniz. Onu aynı zamanda barışı ararken acılı bir gerilim içinde de gördüm ve huzursuzluğuna da tanık oldum. Siyavus, sevgili Siyavus’da, bir panterin nazik adımları ve atikliği, bir kurtun açlığı ve arayışı, ve bir kartalın keskin görüşü vardı. Bir keresinde onu kardeşimin evine Noel yemeğine davet etmiştik. Bilmediği bir şehirde ve daha önce hiç bulunmadığı bir yerde olan kardeşimin evinin çok net olmayan bir adresini vermiştim- o zamanlar Google haritaları yoktu. Bizi bulması için daha ayrıntılı bir adres vermeye çalışmıştım ama o bize “sizi bulacağım dedi”. Ve buldu. Onun bir posta güvercinine benzeyen gizemli bir yön bulma kabiliyeti olduğuyla ilgili şakalar yapmıştık. Siyavus’un yön bulabilme yeteneğini düşünüyorum. Başka bir yere gitmek için şuan aramızdan ayrıldığını düşünüyorum. Umarım evini, huzurlu bir yer, aşkı ve sükûneti bulmuştur. Siyavus sen iyi bir insansın. Emmett ve ben seni her zaman sevgiyle hatırlayacağız. Senin adına iyilik yaparak ve yeryüzünde var olan güzelliği görerek seni onurlandıracağız.

Miriam Love

20/06/2017 02:38:31
Siyavus’u çok sevdik ve hala çok seviyoruz. Onu hatırlayacağız ve kalbimizde taşıyacağız.

Yorum Yapın...


Siyavuş Acar ile ilgili başsağlığı dilekleriniz için yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz en geç 1 iş günü içerisinde yayına alınacaktır. E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Güncel Sosyal İlanlar

Çiğdem Koçak Vefat İlanıÇiğdem Koçak Vefat İlanıAli Cüneyt Besen Vefat İlanıCüneyt Besen Vefat İlanıVelit Nerdin Mardini Vefat İlanıPenbe Bilge Çuhadaroğlu Vefat İlanıCoya Moşkatel Vefat İlanıHamit Okumuşoğlu Anma İlanıHale Kuntay Vefat İlanıİbrahim Hızal Vefat İlanıŞ.Kadriye Cantürk Vefat İlanıA. Kemal Karademir Vefat İlanıHasan Aktuğ Başsağlığı İlanıHikmet Ağar Vefat İlanıPeyman Türkan Akyol Başsağlığı İlanıİsmail Başdaş Başsağlığı İlanıÇetin Simer Başsağlığı İlanıHüseyin Topa Vefat İlanıLilian Şer Vefat İlanıMando Poyastro Vefat İlanıAngelına Mirzahanyan Vefat İlanıRahim Yılmaz Başsağlığı İlanıEdibe Muazzez Özgüz Başsağlığı İlanıAyten Okudan Vefat İlanıYaşar Usta Vefat İlanıŞükran Ulucan Vefat İlanıHikmet Rıza Güneş Vefat İlanıOğuz Işık Vefat İlanıNigan Yıldız Vefat İlanıOğuz Işık Başsağlığı İlanıİnciser Kır Vefat İlanıM. Servet Şeren Vefat İlanıSeyhan Evren Başsağlığı İlanıRamazan Taşkıran Vefat İlanıİbrahim Akyüz Vefat İlanıCengiz Atılgan Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Başsağlığı İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıJunri Özdemir Vefat İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıErdoğan Demirören Vefat İlanıGülsüm Uğurlu Vefat İlanıEmel Göksün Vefat İlanıSezai Alkan Vefat İlanıTuncer Süzer Vefat İlanıHasan Vatandost Vefat İlanıM. Hasan Vatandost Başsağlığı İlanıMehmet Hasan Vatandost Vefat İlanıGülin Coral Vefat İlanıNurol Arık Vefat İlanıMustafa Geçer Vefat İlanıCevat Ayhan Vefat İlanıŞevket Demirel Vefat İlanıSabiha Fidancan Başsağlığı İlanıŞevket Güçlüer Vefat İlanıNazilli Eğdirici Vefat İlanıNurettin Karsu Teşekkür İlanıOrhan Öztop Vefat İlanıHayrünnisa Yetişken Vefat İlanıA. Umur Güven Başsağlığı İlanıUmur Güven Vefat İlanıSeyfettin Uludağ Başsağlığı İlanı