İstanbul Mezarlıklar Müdürlüğü Murathan Gökçek Ölüm İlanı

Sayfamızda Murathan Gökçek ' ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü' nün internet sitesinde yayınlanan ölüm ilanını görüntülemektesiniz. Murathan Gökçek ' nin ailesi ile acısını paylaşıyor, yakınlarına ve sevenlerine Hürriyet Vefat İlan Servisi olarak başsağlığı diliyoruz. Bu ölüm ilanı ebedi olarak sitemizde yayında kalacaktır. Bu içerik İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)' nin sitesinden alıntı yapılmıştır.

KAYNAK : https://www.turkiye.gov.tr/istanbul-buyuksehir-belediyesi-vefat-sorgulama?asama=2&index=0
Murathan Gökçek Ölüm İlanı
Adı Soyadı Murathan Gökçek
Baba Adı Kazim
Ölüm Tarihi 05/04/2017
Mezarlık Adı ve İlçesi Büyükçekmece - Kıraç Yeni
Mezarlık Numarası YUSUF ACAR CAMİİ ESENYURT - KIRAÇ YENİ
Doğum Tarihi 30/06/1953


Yapılan Yorumlar...


Merve Gökçek

13/03/2019 18:41:08
Babaaaaaaaaaaa Babaaaaammmmm Babaaaaaaa Ben baba demeyi çok özledim Bebekken ağzımdan ilk çıkan hecem ba ba Büyüdüğümde bir daha söyleyemeceğim ba ba Babaaaa 3 yıla giricem ben tam 3 yıldır hiç baba demedim öyle özledim kii be babam... Kaşım gözüm senden bir parçayım Ahh.. Babacım hep seni son o soğuk odada gördüğüm simsiyah bir poşetten aşağı doğru açılan o fermuar sesi cııııırrrrt irkildiğim bağırarak babam kalk senin yerin burası değil burda uyuma annem kızar sana buz gibi burası derken sana kızarken gözünden akan yaşı hele hiiç unutamam. Senden akan son şey . Tutamadığım yine beceremediğim bir damla gözyaşı ... Şimdi isminin özenerek yazıldığı o buz gibi bembeyaz mermeri öpüyorum dudaklarım üşüyor aldırmıyorum Toprağınla oynuyorum . Sağında oturuyorum Sana sesleniyorum Ne sesin geliyor kulaklarıma Ne gülüşün Ne de merim demen gelmiyor baba Sağır mı oldum. Sözlerin sana verdiğim sözlerim yüreğimde Hiç kimseye hiç bi zaman eğilmicem babam Burnumun direğinde hissediyorum seni Nefesini ellerini üzerimden hiç çekme olur mu? Meri 13032019

Merve Gökçek

03/04/2018 09:14:54
Babammm ... 03/04/2018 Senin ölmene 2 gün var. Keşkelerin ne demek olduğunu o kadar iyi anlıyorum ki. Keşkelerin dönülmez bir uçurum olduğunu keşkelerin can acıtan bir intikam gibi herşeyi yüzüne vurmasını öyle iyi anlıyorum ki. Ahh... Babammmm seni özle özlüyorum ki. İliğimde kemiğimde nefes aldığım her adımda her hücremde. Kızın: Meri.

Merve Gökçek

15/05/2017 09:32:45
Merhaba Babacım , Dün yanına geldik , hem anneler günüydü hemde senin 40. günündü babacım. Alıştım mı yoksa öylemi yapıyorum bilmiyorum sen bizim yanımızdan ayrıldığından beri duygularıma söz geçiremiyorum. Kahkahalarla güldüğümde oluyor , usulca gözümden akan yaşlarda . Ne denir ki ? Kime gidilir ne demelidir? Ne denmelidir. Zaman babam zaman öyle çabuk geçiyor ki , morgdaki halini unutamıyorum. Ne zaman gözlerimi kapatsam ne zaman uzaklara dalsam o halin gözümün önünden gitmiyor. Seni böyle hatırlamak istemezdim be baba. Kendine iyi bak , dualarımdasın. Allah'ım sana merhamet etsin, seni korusun. Allah'a emanet ol. Nurlar içinde yat. Meri.

Merve Gökçek

04/05/2017 11:57:41
04.04.2017 / 04.05.2017 1 ay - 30 gün demek Sensiz koskoca 29 gece babacım Geçen ay bu saatlerde yaşıyordun, aldığın nefesi söylediğin sözleri bilmesemde yaşadığını biliyordum akşam eve geleceğini yine mutfağa gideceğini ayten ne yemek var diye anneme sormanı elleri yıkanman için annemin sana bağrışlarını , meri demeni benim bağıra bağıra şarkı söylerken merve show başladımı diye odama kafanı uzatmanı benimde sana alışkın olduğun bağrışlarımı yapıp kızmamı yapıcaktık. Sana bağırdığım için özürdilerim. Sana koskocaman sarılamadığım için özürdilerim. Sana içten bir babam diyemediğim için özürdilerim. Sen özür dileme bana kızım diye sarılamadığın için, sen özür dileme bana bir kez içten sarılmadığın için, sen özür dileme babacım gözlerindeki sevgiyi hissetiremediğin için. Sen hep yanımda ol hissettir , bazen kalbimde bazen aklımda bazen omzumda bazense karşımda. Ama şunu bil kendime bile itiraf edemediğim bir sevgin varmış içimde. Ellerini hiç unutamıyorum , yaşlılık izlerini, uzun bakımlı gibi tırnaklarını birtek ellerini unutmuyorum. Kendine oralarda çok iyi bak. Hep duacınım. Seni çok özlüyorum. Meri.

Merve Gökçek

01/05/2017 18:26:07
Merhaba Babacığım , Bugün yanına geldim , duanı okudum senin mezar taşını öptüm , sağ ayak ucunda oturdum hep derler ya sağ ayak ucunu görürler diye hep orda oturuyorum beni gör diye. Gördün mü baba beni... Sevdin mi ? Ağladın mı ? Görebildin mi ? Suladım toprağını çiçeklerine sevgi aşıladım seni yalnız bırakmasınlar diye. Gül koksun mezarın , gülün filizlenmiş babam üstünde tomurcuklar oluşmuş oda sevmiş seni belli. Gül bu incindiği değer görmediği ellerde açmazmış. Canım babam , seni öyle özlüyorum ki. Yoklugunun arkasından sadece gücünü , gölgeni özlüyorum. Seni sevdiğimi belki söyleyemedim , hissettiremedim ama sende hissettirmedin ki babam bizi sevdiğini en çokta ona yanarım. Kızmıyorum da sana aslında sende öyle gördün belki de babam. Gördüğünden geri kalmadın belli ki . Aksam rüyamda bana kızdın, çok üzüldüm babam neden kızdın bana sinirlendin. Seni üzmemek için ağlamamaya çalışıyorum direnmeye çalışıyorum ama ben sandığın kadar güçlü değilim babam. Boşaldığımda susmuyorum. Şimdi benim babam yok demek öyle zor geliyor ki. Seni çok özlüyorum. Nurlar içinde yat. Meri.

Merve Gökçek

28/04/2017 09:35:25
Merhaba Baba ... Nasılsın ? Tam tamına bugün seni kaybedeli 24 gün oldu. Hayat tam 24 gün önce çaktı kazığını bana hemde en ağır bir sekilde. Unutamıyorum babam, senin son hallerini unutamıyorum. Morgda gözlerinin hafif açık olduğunu , yüzündeki izden öptüğüm o güzel yüzünü , manikürlü gibi özenle yaratılmış o ellerini üstündeki yaşlılık izlerini , unutamıyorum. Seni hiç tanımadığım varlıklarından belki de haberdar bile olamadığım adamlar yıkadı seni. Sonra bekledik , bekledik evimizin sitesinde seni , ayakta yürüyerek gittiğin evimizin bahçesinden , yatarak yeşil bir örtüyle geldin. Bağırdık arkandan uyanırsın uyanırsın da niye bağırıyorsun diye bize kızarsın diye umut ettik babam. Sen tepki bile vermedin. Şimdi gel de sil hafızamdan son hallerini . Kimsenin gücü yetmez. Bakma sen bana gülüyorum , mutluluk pozları verdiğime sağım yok baba, en son yolcumdun sende gittin . Sen gittin ya bayramlarda öpülecek elimide götürdün, bayram namazlarından seni beklerken hazırladığımız kahvaltı sofralarımızı da götürdün. Gençliğim dizlerimin üstüne düştü , ve sen baba kurumuş bir yaprak gibi düştün dalından ahh demedin mi babam. Sensiz olmuyor babam . Gücün varsa gel sen dayan sensizliğe. Seni çok seven kızın Meri...

Merve Gökçek

19/04/2017 10:34:11
Merhaba Babacığım , İhmal ettim seni özürdilerim. Baba ile ilgili bir yazı yazıyorum , seni anlatıyorum hep ama hep seni. Sonra çevremdeki babalara bakıyorum, ve diyorum ki babam iyi insandı hep derler ya sevildiğini göstermeyen , sevdiğini de gösteremez.. Ne gösterebildik seni sevdiğimizi , nede gösterebildin babacığım. Ne acı ki ölüm gösterirmiş gidenin kıymetini. Bize kocaman güzel bir ders verdin. Ah be babam sen bizim çınar ağacımızmışsın, sen bizim ışığımızmışsın , Toprağın altındasın, uzansak geri alamayız üstüne çiçekler ektik , keşke içine güller ekebilseydik. Arkamda bir dağın yıkıldığı sessiz sedasız çöküşüydü seni kaybettiğim gün. Rahat uyu babam , dualarım her gün seninle. Nur içinde yat. Canım Babacığım. Kızın Merve.

Merve Gökçek

13/04/2017 09:06:04
Canım Babamm. Hergün giriyorum bu siteye. Bakıyorum belki silinir belki gelirsin. Hergün dua ediyorum sana nurlar içinde yat diye. Ağlamamaya çalışıyorum, güçlü durmaya çalıştıkça sanki daha çok canımı acıtıyorlar babam. Hep derler di ... Baban giderse arkana yaslandığın dağın gider , baban giderse atan gider, aklın gider , canın gider, çocukluğumu yaşatamadığın babalığın gider en önemlisi öpülecek elin gider Bayramlar gider. Giderken herseyide aldın da gittin . Bize seni hatırlatıcak bir kaç güze el yazınla yazdığın iş dosyaları işte. Hergün daha fazla özlüyorum.. Nur içinde yat babam..

Merve Gökçek

12/04/2017 11:51:53
Canım Babam ... İsmini buralardamı görecektim. Yakışmıyorsun babam buralara. Ansız ve telaşsız gittin, bizde bitirdin. Seni çok özlüyorum. Aksam 7 ,8 oluyor 8, 9 oluyor gelmiyorsun. Camlarda gelenlere bakıyorum hiçbiri seni anımsatmıyor. Doya doya sarılıp , öpemedim şimdi mezarını öpüyorum babam. Nur içinde yat canım babam Balaların Balası Merven...

Yorum Yapın...


Murathan Gökçek ile ilgili başsağlığı dilekleriniz için yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz en geç 1 iş günü içerisinde yayına alınacaktır. E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Defin Tarihi Vefat Eden Kişi Mezarlık Adı Ek Bilgiler Detay
13.05.2019 Zürihan Öztürk B.Çekmece Yeni
13.05.2019 Zıyauddın Alı Zadeh (Kayıtlı Değil)
13.05.2019 Zeynep Kurbanova (Kayıtlı Değil)
13.05.2019 Zeynep Gencel (Kayıtlı Değil)
13.05.2019 Zeynep Çalış (Kayıtlı Değil)
13.05.2019 Zeynep Akıl Hasdal
13.05.2019 Zekiye Saygın (Kayıtlı Değil)
13.05.2019 Zekiye Kalo (Kayıtlı Değil)
13.05.2019 Zarife Aslan (Kayıtlı Değil)
13.05.2019 Yünüs Çınar (Kayıtlı Değil)
13.05.2019 Ümmügülsüm Kaya (Kayıtlı Değil)
13.05.2019 Tümer Pekcan (Kayıtlı Değil)
13.05.2019 Tahsin Güler (Kayıtlı Değil)
13.05.2019 Tahir Boynueğri (Kayıtlı Değil)
13.05.2019 Şükrü Polat (Kayıtlı Değil)
13.05.2019 Şükrü Ömültay Haraççı
13.05.2019 Şerife Emine Çiftçiman Çekmeköy Eski
13.05.2019 Şener Yıldırım Hekimbaşı
13.05.2019 Şefki Çoban (Kayıtlı Değil)
13.05.2019 Şadan Gürcanlar Karacaahmet
Yukarıdaki tablo İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından yayınlanmaktadır.

Diğer İlanlar

Serdar Sayım Cenaze İlanıSeniha Serbest Cenaze İlanıSemine Coşar Cenaze İlanıSema Gökçeler Cenaze İlanıSelma Özgören Cenaze İlanıSelma Özdamar Cenaze İlanıSelahattin Celayir Cenaze İlanıSeher İlker Cenaze İlanıSaliha Rıda Cenaze İlanıSakine Coşgun Cenaze İlanıOrhan Tanzer Ölüm İlanıNuri Şirin Ölüm İlanıNuri Erkan Ölüm İlanıNurhayat Bektaş Ölüm İlanıNoorıa Qasemı Ölüm İlanıNiyazi Bahar Ölüm İlanıNezahat Aktaş Ölüm İlanıNermin Fundacı Ölüm İlanıNermin Erkmen Ölüm İlanıNeriman Deniz Ölüm İlanıMurat Emanet Cenaze İlanıMuhittin Ekiz Cenaze İlanıMorsal Alı Zadeh Cenaze İlanıMohammad Amın Ellahı Cenaze İlanıMirihan Talu Cenaze İlanıMevlüt Akyüz Cenaze İlanıMetin Atalay Cenaze İlanıMenderes Bekinkayan Cenaze İlanıMeliha Bilişik Cenaze İlanıMelehat Ören Cenaze İlanıKhatımeh Malık Zadeh Ölüm İlanıKhansaa Nasseradın Mohıalden Mohıalden Ölüm İlanıKeziban Solhan Ölüm İlanıKazım Çakaloğlu Ölüm İlanıKazım Akça Ölüm İlanıİsmihan Yıldırım Ölüm İlanıİsmail Hakkı Güngör Ölüm İlanıİsmail Şimşek Ölüm İlanıİnayet Akkaş Ölüm İlanıİlyas Öztürk Ölüm İlanıHasan Demirok Cenaze İlanıHasan Avcı Cenaze İlanıHanife Varol Cenaze İlanıHalit Toprak Cenaze İlanıHalis Gümüş Cenaze İlanıHakkı Kaya Cenaze İlanıHacı Hanım Aslantepe Cenaze İlanıHabib Başeşme Cenaze İlanıGüngör Kospançe Cenaze İlanıGülten Vurgun Cenaze İlanıFatma Çaylı Cenaze İlanıFahrettin Kara Cenaze İlanıEsme Demirel Cenaze İlanıEser Bakkalbaşı Cenaze İlanıErdoğan Gür Cenaze İlanıEnise Pekdemir Cenaze İlanıEmine Ortaç Cenaze İlanıDerya Bay Cenaze İlanıÇetin Boztaş Cenaze İlanıÇağla Birşen Cenaze İlanıBebek Şeyme Hamdu Ölüm İlanıBebek Nedlıkova Ölüm İlanıBebek Mustafa Ölüm İlanıBebek Karatepe Ölüm İlanıBebek Abdulkader Ölüm İlanıAzime Arslan Ölüm İlanıAyşe Yılmaz Ölüm İlanıAyşe Güner Ölüm İlanıAyşe Güner Ölüm İlanıAyşe Doğan Ölüm İlanıAli Özmen Cenaze İlanıAlı Feysal Alı Zadeh Cenaze İlanıAkif Ünlü Cenaze İlanıAhmet Necdet Kungur Cenaze İlanıAhmet Taşa Cenaze İlanıAhmet Özdemir Cenaze İlanıAhmet Küçük Cenaze İlanıAhmet Koçibar Cenaze İlanıAhmet İntizam Cenaze İlanıAçelya Cengiz Cenaze İlanıPakize Yılmaz Vefat İlanıYaşar Özcan Vefat İlanıMustafa Edebalı Vefat İlanıHikmet Erdem Vefat İlanıHüsne Polat Vefat İlanıFahrettin Karakoç Vefat İlanıİbrahim Açıkgöz Vefat İlanıGülbeyaz Bingöltekin Cenaze İlanıFatma Uslu Cenaze İlanıİbrahim Can Cenaze İlanıGüllü Öksüz Ölüm İlanıCelal Bayar Cenaze İlanıTülay Sağlam Ölüm İlanıVahdettin Aslan Cenaze İlanıHanım Candan Ölüm İlanıCemal Yersiz Cenaze İlanıZeynep Avcı Ölüm İlanıMikail Sezgin Ölüm İlanıFatma Demir Ölüm İlanıSelahattin Gürbüz Cenaze İlanı