İstanbul Mezarlıklar Müdürlüğü Murathan Gökçek Ölüm İlanı

Sayfamızda Murathan Gökçek ' ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü' nün internet sitesinde yayınlanan ölüm ilanını görüntülemektesiniz. Murathan Gökçek ' nin ailesi ile acısını paylaşıyor, yakınlarına ve sevenlerine Hürriyet Vefat İlan Servisi olarak başsağlığı diliyoruz. Bu ölüm ilanı ebedi olarak sitemizde yayında kalacaktır. Bu içerik İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)' nin sitesinden alıntı yapılmıştır.

KAYNAK : https://www.turkiye.gov.tr/istanbul-buyuksehir-belediyesi-vefat-sorgulama?asama=2&index=0
Murathan Gökçek Ölüm İlanı
Adı Soyadı Murathan Gökçek
Baba Adı Kazim
Ölüm Tarihi 05/04/2017
Mezarlık Adı ve İlçesi Büyükçekmece - Kıraç Yeni
Mezarlık Numarası YUSUF ACAR CAMİİ ESENYURT - KIRAÇ YENİ
Doğum Tarihi 30/06/1953


Yapılan Yorumlar...


Merve Gökçek

13/03/2019 18:41:08
Babaaaaaaaaaaa Babaaaaammmmm Babaaaaaaa Ben baba demeyi çok özledim Bebekken ağzımdan ilk çıkan hecem ba ba Büyüdüğümde bir daha söyleyemeceğim ba ba Babaaaa 3 yıla giricem ben tam 3 yıldır hiç baba demedim öyle özledim kii be babam... Kaşım gözüm senden bir parçayım Ahh.. Babacım hep seni son o soğuk odada gördüğüm simsiyah bir poşetten aşağı doğru açılan o fermuar sesi cııııırrrrt irkildiğim bağırarak babam kalk senin yerin burası değil burda uyuma annem kızar sana buz gibi burası derken sana kızarken gözünden akan yaşı hele hiiç unutamam. Senden akan son şey . Tutamadığım yine beceremediğim bir damla gözyaşı ... Şimdi isminin özenerek yazıldığı o buz gibi bembeyaz mermeri öpüyorum dudaklarım üşüyor aldırmıyorum Toprağınla oynuyorum . Sağında oturuyorum Sana sesleniyorum Ne sesin geliyor kulaklarıma Ne gülüşün Ne de merim demen gelmiyor baba Sağır mı oldum. Sözlerin sana verdiğim sözlerim yüreğimde Hiç kimseye hiç bi zaman eğilmicem babam Burnumun direğinde hissediyorum seni Nefesini ellerini üzerimden hiç çekme olur mu? Meri 13032019

Merve Gökçek

03/04/2018 09:14:54
Babammm ... 03/04/2018 Senin ölmene 2 gün var. Keşkelerin ne demek olduğunu o kadar iyi anlıyorum ki. Keşkelerin dönülmez bir uçurum olduğunu keşkelerin can acıtan bir intikam gibi herşeyi yüzüne vurmasını öyle iyi anlıyorum ki. Ahh... Babammmm seni özle özlüyorum ki. İliğimde kemiğimde nefes aldığım her adımda her hücremde. Kızın: Meri.

Merve Gökçek

15/05/2017 09:32:45
Merhaba Babacım , Dün yanına geldik , hem anneler günüydü hemde senin 40. günündü babacım. Alıştım mı yoksa öylemi yapıyorum bilmiyorum sen bizim yanımızdan ayrıldığından beri duygularıma söz geçiremiyorum. Kahkahalarla güldüğümde oluyor , usulca gözümden akan yaşlarda . Ne denir ki ? Kime gidilir ne demelidir? Ne denmelidir. Zaman babam zaman öyle çabuk geçiyor ki , morgdaki halini unutamıyorum. Ne zaman gözlerimi kapatsam ne zaman uzaklara dalsam o halin gözümün önünden gitmiyor. Seni böyle hatırlamak istemezdim be baba. Kendine iyi bak , dualarımdasın. Allah'ım sana merhamet etsin, seni korusun. Allah'a emanet ol. Nurlar içinde yat. Meri.

Merve Gökçek

04/05/2017 11:57:41
04.04.2017 / 04.05.2017 1 ay - 30 gün demek Sensiz koskoca 29 gece babacım Geçen ay bu saatlerde yaşıyordun, aldığın nefesi söylediğin sözleri bilmesemde yaşadığını biliyordum akşam eve geleceğini yine mutfağa gideceğini ayten ne yemek var diye anneme sormanı elleri yıkanman için annemin sana bağrışlarını , meri demeni benim bağıra bağıra şarkı söylerken merve show başladımı diye odama kafanı uzatmanı benimde sana alışkın olduğun bağrışlarımı yapıp kızmamı yapıcaktık. Sana bağırdığım için özürdilerim. Sana koskocaman sarılamadığım için özürdilerim. Sana içten bir babam diyemediğim için özürdilerim. Sen özür dileme bana kızım diye sarılamadığın için, sen özür dileme bana bir kez içten sarılmadığın için, sen özür dileme babacım gözlerindeki sevgiyi hissetiremediğin için. Sen hep yanımda ol hissettir , bazen kalbimde bazen aklımda bazen omzumda bazense karşımda. Ama şunu bil kendime bile itiraf edemediğim bir sevgin varmış içimde. Ellerini hiç unutamıyorum , yaşlılık izlerini, uzun bakımlı gibi tırnaklarını birtek ellerini unutmuyorum. Kendine oralarda çok iyi bak. Hep duacınım. Seni çok özlüyorum. Meri.

Merve Gökçek

01/05/2017 18:26:07
Merhaba Babacığım , Bugün yanına geldim , duanı okudum senin mezar taşını öptüm , sağ ayak ucunda oturdum hep derler ya sağ ayak ucunu görürler diye hep orda oturuyorum beni gör diye. Gördün mü baba beni... Sevdin mi ? Ağladın mı ? Görebildin mi ? Suladım toprağını çiçeklerine sevgi aşıladım seni yalnız bırakmasınlar diye. Gül koksun mezarın , gülün filizlenmiş babam üstünde tomurcuklar oluşmuş oda sevmiş seni belli. Gül bu incindiği değer görmediği ellerde açmazmış. Canım babam , seni öyle özlüyorum ki. Yoklugunun arkasından sadece gücünü , gölgeni özlüyorum. Seni sevdiğimi belki söyleyemedim , hissettiremedim ama sende hissettirmedin ki babam bizi sevdiğini en çokta ona yanarım. Kızmıyorum da sana aslında sende öyle gördün belki de babam. Gördüğünden geri kalmadın belli ki . Aksam rüyamda bana kızdın, çok üzüldüm babam neden kızdın bana sinirlendin. Seni üzmemek için ağlamamaya çalışıyorum direnmeye çalışıyorum ama ben sandığın kadar güçlü değilim babam. Boşaldığımda susmuyorum. Şimdi benim babam yok demek öyle zor geliyor ki. Seni çok özlüyorum. Nurlar içinde yat. Meri.

Merve Gökçek

28/04/2017 09:35:25
Merhaba Baba ... Nasılsın ? Tam tamına bugün seni kaybedeli 24 gün oldu. Hayat tam 24 gün önce çaktı kazığını bana hemde en ağır bir sekilde. Unutamıyorum babam, senin son hallerini unutamıyorum. Morgda gözlerinin hafif açık olduğunu , yüzündeki izden öptüğüm o güzel yüzünü , manikürlü gibi özenle yaratılmış o ellerini üstündeki yaşlılık izlerini , unutamıyorum. Seni hiç tanımadığım varlıklarından belki de haberdar bile olamadığım adamlar yıkadı seni. Sonra bekledik , bekledik evimizin sitesinde seni , ayakta yürüyerek gittiğin evimizin bahçesinden , yatarak yeşil bir örtüyle geldin. Bağırdık arkandan uyanırsın uyanırsın da niye bağırıyorsun diye bize kızarsın diye umut ettik babam. Sen tepki bile vermedin. Şimdi gel de sil hafızamdan son hallerini . Kimsenin gücü yetmez. Bakma sen bana gülüyorum , mutluluk pozları verdiğime sağım yok baba, en son yolcumdun sende gittin . Sen gittin ya bayramlarda öpülecek elimide götürdün, bayram namazlarından seni beklerken hazırladığımız kahvaltı sofralarımızı da götürdün. Gençliğim dizlerimin üstüne düştü , ve sen baba kurumuş bir yaprak gibi düştün dalından ahh demedin mi babam. Sensiz olmuyor babam . Gücün varsa gel sen dayan sensizliğe. Seni çok seven kızın Meri...

Merve Gökçek

19/04/2017 10:34:11
Merhaba Babacığım , İhmal ettim seni özürdilerim. Baba ile ilgili bir yazı yazıyorum , seni anlatıyorum hep ama hep seni. Sonra çevremdeki babalara bakıyorum, ve diyorum ki babam iyi insandı hep derler ya sevildiğini göstermeyen , sevdiğini de gösteremez.. Ne gösterebildik seni sevdiğimizi , nede gösterebildin babacığım. Ne acı ki ölüm gösterirmiş gidenin kıymetini. Bize kocaman güzel bir ders verdin. Ah be babam sen bizim çınar ağacımızmışsın, sen bizim ışığımızmışsın , Toprağın altındasın, uzansak geri alamayız üstüne çiçekler ektik , keşke içine güller ekebilseydik. Arkamda bir dağın yıkıldığı sessiz sedasız çöküşüydü seni kaybettiğim gün. Rahat uyu babam , dualarım her gün seninle. Nur içinde yat. Canım Babacığım. Kızın Merve.

Merve Gökçek

13/04/2017 09:06:04
Canım Babamm. Hergün giriyorum bu siteye. Bakıyorum belki silinir belki gelirsin. Hergün dua ediyorum sana nurlar içinde yat diye. Ağlamamaya çalışıyorum, güçlü durmaya çalıştıkça sanki daha çok canımı acıtıyorlar babam. Hep derler di ... Baban giderse arkana yaslandığın dağın gider , baban giderse atan gider, aklın gider , canın gider, çocukluğumu yaşatamadığın babalığın gider en önemlisi öpülecek elin gider Bayramlar gider. Giderken herseyide aldın da gittin . Bize seni hatırlatıcak bir kaç güze el yazınla yazdığın iş dosyaları işte. Hergün daha fazla özlüyorum.. Nur içinde yat babam..

Merve Gökçek

12/04/2017 11:51:53
Canım Babam ... İsmini buralardamı görecektim. Yakışmıyorsun babam buralara. Ansız ve telaşsız gittin, bizde bitirdin. Seni çok özlüyorum. Aksam 7 ,8 oluyor 8, 9 oluyor gelmiyorsun. Camlarda gelenlere bakıyorum hiçbiri seni anımsatmıyor. Doya doya sarılıp , öpemedim şimdi mezarını öpüyorum babam. Nur içinde yat canım babam Balaların Balası Merven...

Yorum Yapın...


Murathan Gökçek ile ilgili başsağlığı dilekleriniz için yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz en geç 1 iş günü içerisinde yayına alınacaktır. E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Defin Tarihi Vefat Eden Kişi Mezarlık Adı Ek Bilgiler Detay
21.03.2019 Zihni Sarıkaya (Kayıtlı Değil)
21.03.2019 Zeynep Ocak (Kayıtlı Değil)
21.03.2019 Zeynep Bayram (Kayıtlı Değil)
21.03.2019 Zeliha Altıntaş Feriköy
21.03.2019 Zekiye Atacan (Kayıtlı Değil)
21.03.2019 Zekeriya Kahraman (Kayıtlı Değil)
21.03.2019 Zehra Mücella Gürtunalı Topkapı-Çamlık
21.03.2019 Zafer Angı Eyüp
21.03.2019 Turhan Obay Hasdal
21.03.2019 Turgut Erdoğan (Kayıtlı Değil)
21.03.2019 Telli Önge (Kayıtlı Değil)
21.03.2019 Tayfun Tosun (Kayıtlı Değil)
21.03.2019 Şükrüye Liman Çobançeşme
21.03.2019 Şengül Cantürk (Kayıtlı Değil)
21.03.2019 Şaziye Gülenç (Kayıtlı Değil)
21.03.2019 Süveybe Gürcan (Kayıtlı Değil)
21.03.2019 Sultan Arslan (Kayıtlı Değil)
21.03.2019 Sevinç Erkol (Kayıtlı Değil)
21.03.2019 Sabiha Aysel Elibol Ihlamurkuyu Yk
21.03.2019 Sabahat Koçyiğit (Kayıtlı Değil)
Yukarıdaki tablo İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından yayınlanmaktadır.

Diğer İlanlar

Mehmet İnan Vefat İlanıRefika Çağlıköse Vefat İlanıFerhat Doğan Vefat İlanıNermin Ekercik Vefat İlanıAli Gözüakça Vefat İlanıHayrettin Demir Vefat İlanıBekir Öztürk Vefat İlanıSeyfi Duran Vefat İlanıHasan Özdemir Cenaze İlanıA.Cemal Doğan Cenaze İlanıBeyaz Gültekin Ölüm İlanıMehmet Sönmez Cenaze İlanıFidan Barış Ölüm İlanıİhsan Bingöl Cenaze İlanıMahmut Kaçar(Yaş : 80) Cenaze İlanıHüseyin, Sibel Ve Doruk Bektaş(Yaş : 35-34-08) Cenaze İlanıHacı Hasan Ünal(Yaş : 76) Ölüm İlanıMehmet Güler(Yaş : 86) Cenaze İlanıHüseyin Karcı(Yaş : 83) Cenaze İlanıİrem Su Çapuk(Yaş : 04) Ölüm İlanıAli Karınca(Yaş : 93) Cenaze İlanıSabri Erkut(Yaş : 70) Ölüm İlanıHanım Tunç(Yaş : 86) Cenaze İlanıElif Eken(Yaş : 86) Ölüm İlanıYusuf Toka Ölüm İlanıSeriye Altaş Ölüm İlanıSemiha Uzatıcı Cenaze İlanıÖmer Yavuz Ölüm İlanıNusret Esat Özel Ölüm İlanıNazlı Elmase Cenaze İlanıMustafa Yılmaz Ölüm İlanıKekil Alp Ölüm İlanıİsmail Çelik Cenaze İlanıHikmet Bilsel Ölüm İlanıFerişte Tokatlı Cenaze İlanıErgin Polat Cenaze İlanıBebek Malakcı Ölüm İlanıAyten Elveren Ölüm İlanıAyşegül Tokmak Ölüm İlanıRüstem Aydın Cenaze İlanıRıza Yılmaz Cenaze İlanıRıdvan Reman Cenaze İlanıReşat Aydınlar Cenaze İlanıRecep Şahin Cenaze İlanıRatiba Bedevi Cenaze İlanıRamazan Yıldız Cenaze İlanıRabiya Sancaklı Cenaze İlanıNermin Kaya Ölüm İlanıNeriman Erol Ölüm İlanıNecmi Güneş Ölüm İlanıNecibe Beyaz Ölüm İlanıNecati Çevik Ölüm İlanıNazmi Acar Ölüm İlanıNadiye Bostan Ölüm İlanıNadiye Aktaş Ölüm İlanıMünevver İşgüven Ölüm İlanıMümin Selek Ölüm İlanıMehmet Ünlü Ölüm İlanıMehmet Naz Ölüm İlanıMehmet Dom Ölüm İlanıMehmet Çokoy Ölüm İlanıMehmet Bakırçalı Ölüm İlanıMaisumuhan Niyaz Ölüm İlanıMacide Ocak Ölüm İlanıM. Ali Sönmez Ölüm İlanıLokman Kurnaz Ölüm İlanıLeman Saygın Ölüm İlanıİnanç Sancaklı Ölüm İlanıİkrami Aydoğan Ölüm İlanıİkbal Çetin Ölüm İlanıİhsan Ahmet Yaylis Ölüm İlanıİfakat Atila Ölüm İlanıİbrahim Kemal Eren Ölüm İlanıİbrahim Özen Ölüm İlanıİbrahim Kurul Ölüm İlanıİbrahim Gündüz Ölüm İlanıHüseyin Kartal Ölüm İlanıHayriş Gökalp Cenaze İlanıHaydar Erkoçak Cenaze İlanıHawo Elmı Olow . Cenaze İlanıHatice Sevim Halk Cenaze İlanıHatice Gönül Kürkoğlu Cenaze İlanıHatem Jaouadı Cenaze İlanıHasan Sarı Cenaze İlanıHasan Pişkin Cenaze İlanıHasan İyik Cenaze İlanıHasan Aysa Cenaze İlanıGülü Şahin Ölüm İlanıGülşen Arı Ölüm İlanıGülseren Özçelik Ölüm İlanıGülnihar Dinçer Yeşilkaya Ölüm İlanıGülname Bulut Ölüm İlanıGülbeyaz Göktaş Ölüm İlanıFikret Turhan Ölüm İlanıFethiye Şenyürek Ölüm İlanıFeride Süyük Ölüm İlanıFerdi Aksoy Ölüm İlanıEmre Çamurdan Ölüm İlanıEmine Demirkıran Ölüm İlanıEmine Dede Ölüm İlanı